Szczegóły oferty

Kasjer- sprzedawca

Firma Dak Danuta Jabłońska

OFERTA NIEAKTUALNA

tomaszów bolesławiecki, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-17

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2900 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kasjer- sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: handlowe
  • wymagane uprawnienia: książeczka sanitarno- epidemiologiczna
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w handlu lub wykształcenie kierunkowe, książeczka sanitarno-epidemiologiczna,dyspozycyjność, miłe usposobienie.

Zakres obowiązków:

  • Kasjer - sprzedawca w branży spożywczej, praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 06.00-14.00, 14.00-22.00 oraz 1 niedziela pracująca raz na 2 miesiące. Miejsce pracy Tomaszów Bolesławiecki.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV proszę przesłać na e-mail: danmar.jablonski@gmail.com. Kontakt telefoniczny w szczególnych przypadkach w godzinach od 10:00 do 16:00 numer telefonu 501 55 60 54.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).