Podstawowe informacje

Kasjer-sprzedawca (Sulików)

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Krotoszyn, Dolnośląskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kasjer-sprzedawca (Sulików)

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • zasadnicze zawodowe - pożądane - umiejętności: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH - pożądane
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • chęć do pracy

Zakres obowiązków:

  • dbanie o ekspozycję towaru
  • obsługa klienta
  • dbanie o porządek na sali sprzedaży
  • godziny pracy 6.15-14.15, 14.15-22.15, praca również w dni wolne, pierwsza umowa okres próbny 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018