Szczegóły oferty

Kasjer-sprzedawca (Sulików)

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

krotoszyn, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kasjer-sprzedawca (Sulików) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • zasadnicze zawodowe - pożądane - umiejętności: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH - pożądane
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • chęć do pracy

Zakres obowiązków:

  • dbanie o ekspozycję towaru
  • obsługa klienta
  • dbanie o porządek na sali sprzedaży
  • godziny pracy 6.15-14.15, 14.15-22.15, praca również w dni wolne, pierwsza umowa okres próbny 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).