Podstawowe informacje

kasjer - sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Sieradz, Łódzkie

Data publikacji:
16-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
05-01-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kasjer - sprzedawca

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
  • pracowitość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, uczciwość

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta, sprzedaż, przyjmowanie dostaw, rozkładanie na regały, prace porządkowe, obsługa strefy bistro

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu Sieradzka 56A Wieluń 98-300

skierowanie z PUP

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017