Podstawowe informacje

KASJER/ SPRZEDAWCA /PRACOWNIK DZIAŁU WARZYWA OWOCE

LIBERA Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Bielsko Biała, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2700 PLN

Opis oferty pracy

Praca - KASJER/ SPRZEDAWCA /PRACOWNIK DZIAŁU WARZYWA OWOCE

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: książeczka sanepidowska
  • Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe - mile widziane kierunkowe, doświadczenie nie jest wymagane, wymagana książeczka sanepidowska.

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu, dbałość o produkty, ich uzupełnianie oraz poprawne oznaczanie cenowe. Praca w ramach umowy o pracę na okres próbny 3 m-cy, od pn. do nd. w godz.: 06.00-21.30 w systemie dwuzmianowym.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

preferowany kontakt osobisty oraz telefoniczny

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018