Szczegóły oferty

Kasjer - sprzedawca

"STOKROTKA" Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

lublin, świętokrzyskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-11

Data wygaśnięcia:
2018-06-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kasjer - sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - pożądane - inne zawody: Sprzedawca*
  • wymagana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, jedno stanowisko pracy dla osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej, pomoc klientom na sali sprzedaży, weryfikacja terminów ważności, dbanie o ekspozycję i zatowarowanie

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt z pracodawcą :składanie CV osobiście w Supermarkecie Stokrotka ul. Mickiewicza 32, 27-600 Sandomierz lub kontakt telefoniczny 515 110 134 / 519 342 134

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).