Podstawowe informacje

Kasjer - sprzedawca

"STOKROTKA" Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Lublin, Świętokrzyskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kasjer - sprzedawca

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe - pożądane
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - pożądane - inne zawody: Sprzedawca*
  • wymagana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, jedno stanowisko pracy dla osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej, pomoc klientom na sali sprzedaży, weryfikacja terminów ważności, dbanie o ekspozycję i zatowarowanie

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt z pracodawcą :składanie CV osobiście w Supermarkecie Stokrotka ul. Mickiewicza 32, 27-600 Sandomierz lub kontakt telefoniczny 515 110 134 / 519 342 134

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018