Podstawowe informacje

Kasjer - sprzedawca

DINO POLSKA S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Krotoszyn, Wielkopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kasjer - sprzedawca

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH - pożądane
  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia. Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o ekspozycje towarów, obsługa klienta, wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami, dbanie o porządek na sali.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne umówienie się na spotkanie z pracodawcą

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018