Podstawowe informacje

KASJER SPRZEDAWCA

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Krotoszyn, Opolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - KASJER SPRZEDAWCA

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - umiejętności: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
  • wyk. brak, książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Praca na II zmiany pn-sb w godz. 6:15-22:15, nd 7-21 Miejsce pracy: ul. Planetorza 61 Cisek wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o ekspozycje towarów. Obsługa klienta. Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami. Dbanie o porządek na sali sprzedaży

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018