Podstawowe informacje

Kasjer - sprzedawca

DINO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Krotosyzn, Dolnośląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kasjer - sprzedawca

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia.

Zakres obowiązków:

  • - dbanie o ekspozycje towarów
  • - obsługa klienta
  • - wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami
  • - dbanie o porządek na sali sprzedaży. Wynagrodzenie 2.200,00 zł (brutto) + premia uznaniowa.

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt z pracodawcą

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018