Podstawowe informacje

Kasjer - sprzedawca

Mila S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Inowrocław, Małopolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kasjer - sprzedawca

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: obsługa kas fiskalnych - pożądane
  • wykształcenie zawodowe, mile widziana obsługa kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie w handlu, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o ekspozycje, dbanie o czystość na stanowisku. Praca w godzinach: 06:30 - 14:30, 14:00 - 22:00

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.06.2018