Podstawowe informacje

Kasjer/ Sprzedawca

Przedsiębiorstwo Prywatne Zbigniew Sobolewski

OFERTA NIEAKTUALNA

Halinów, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
19-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kasjer/ Sprzedawca

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: ekonomiczne - umiejętności: Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów dobowych i okresowych, rozliczanie utargów, wystawianie towaru na półki, dbałość o estetykę sklepu.

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, aktualne badania sanit- epidem.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018