Szczegóły oferty

Kasjer/ Sprzedawca

Przedsiębiorstwo Prywatne Zbigniew Sobolewski

OFERTA NIEAKTUALNA

halinów, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-19

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kasjer/ Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: ekonomiczne - umiejętności: Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów dobowych i okresowych, rozliczanie utargów, wystawianie towaru na półki, dbałość o estetykę sklepu.

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, aktualne badania sanit- epidem.

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).