Podstawowe informacje

kasjer sprzedawca

BIELGAST FOOD SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Bielsko Biała, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
26-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kasjer sprzedawca

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • Wymagane umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego, profesjonalnej obsługi klienta, min. 3 miesiące doświadczenia w obsłudze klienta w lokalu gastronomicznym.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie lady i produktów do sprzedaży, obsługa klienta (również zagranicznego), kasy fikalnej i terminala płatniczego, przeprowadzanie inwentaryczacji, utrzymanie czystości w lokalu. Praca w równoważnym systemie czasu pracy 7 dni w tygodniu, w godz 9.00-21.00.

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wskazany kontak t telefoniczny

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 08.06.2018