Szczegóły oferty

Kasjer/kasjerka restauracja olimp

OFERTA NIEAKTUALNA

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2018-12-20

Data pierwszej publikacji:
2018-12-13

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł kasjer/kasjerka restauracja olimp - obrazek nagłówkowy

kasjer/ kasjerka w restauracji olimp c.h askana w gorzowie wlkp.

zakres obowiązków:
- kasowanie oraz wydawanie paragonów
- współpraca z kucharzami oraz szefem kuchni
- pomoc przy pracach kuchennych
- sprzątanie oraz dbanie o stanowisko pracy

od kandydata oczekujemy:
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie
- pracowitość, uczciwość, sumienność, komunikatywność
- aktualne badania zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

oferujemy:
- pracę w największej sieci restauracji w polsce specjalizującej się w sprzedaży jedzenia na wagę
- gwarantujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pacę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania
- pracę w ambitnym zespole
- możliwość awansu
- ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym)

osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z nazwą stanowiska w tytule
na adres e-mail