Podstawowe informacje

kasjer/kasjerka restauracja olimp

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Data publikacji:
13-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
14 - 16 PLN/h

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - kasjer/kasjerka restauracja olimp
kasjer/ kasjerka w restauracji olimp c.h askana w gorzowie wlkp.

zakres obowiązków:
- kasowanie oraz wydawanie paragonów
- współpraca z kucharzami oraz szefem kuchni
- pomoc przy pracach kuchennych
- sprzątanie oraz dbanie o stanowisko pracy

od kandydata oczekujemy:
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie
- pracowitość, uczciwość, sumienność, komunikatywność
- aktualne badania zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

oferujemy:
- pracę w największej sieci restauracji w polsce specjalizującej się w sprzedaży jedzenia na wagę
- gwarantujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pacę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania
- pracę w ambitnym zespole
- możliwość awansu
- ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym)

osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z nazwą stanowiska w tytule
na adres e-mail