Szczegóły oferty

Kasjer handlowy

Ukraina Promotion Center Sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

bydgoszcz, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł Kasjer handlowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: kasy fiskalne
  • wykształcenie podstawowe, umiejętność obsługi kas fiskalnych. Miejsce pracy: Gdańsk-Osowa. Kontakt osobisty ul. Wodnika 79 lub kontakt telefoniczny: 507-920-968

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kasy fiskalnej na stanowisku kasowym na hali sprzedaży, obsługa skanera cen. Sprawdzanie cen towarów, sprawdzanie poprawności paragonu.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność obsługi kas fiskalnych. Miejsce pracy: Gdańsk-Osowa. Kontakt osobisty ul. Wodnika 79 lub kontakt telefoniczny: 507-920-968 Wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność obsługi kas fiskalnych. Miejsce pracy: Gdańsk-Osowa. Kontakt osobisty ul. Wodnika 79 lub kontakt telefoniczny: 507-920-968

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).