Podstawowe informacje

Kasjer handlowy

Ukraina Promotion Center Sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Bydgoszcz, Pomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Kasjer handlowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień kasy fiskalne
  • wykształcenie podstawowe, umiejętność obsługi kas fiskalnych. Miejsce pracy: Gdańsk-Osowa. Kontakt osobisty ul. Wodnika 79 lub kontakt telefoniczny: 507-920-968

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kasy fiskalnej na stanowisku kasowym na hali sprzedaży, obsługa skanera cen. Sprawdzanie cen towarów, sprawdzanie poprawności paragonu.

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność obsługi kas fiskalnych. Miejsce pracy: Gdańsk-Osowa. Kontakt osobisty ul. Wodnika 79 lub kontakt telefoniczny: 507-920-968 Wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność obsługi kas fiskalnych. Miejsce pracy: Gdańsk-Osowa. Kontakt osobisty ul. Wodnika 79 lub kontakt telefoniczny: 507-920-968

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018