Szczegóły oferty

Kamieniarz

OFERTA NIEAKTUALNA

lublin, lubelskie

Data dodania:
2017-10-16

Data pierwszej publikacji:
2017-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2700 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kamieniarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Prawo jazdy kategorii B - umiejętności: czytanie rysunków technicznych - inne zawody: Kamieniarz*, staż: 3 lat
  • umiejętność montażu okładzin kamiennych

Zakres obowiązków:

  • zgodnie ze stanowiskiem: montaż budowlanych elementów kamiennych, posadzek, schodów, elewacji. Wymagania dotyczące kandydata: wykształcenie - zasadnicze zawodowe
  • umiejętność: czytanie rysunku technicznego, montaż okładzin kamiennych
  • uprawnienia: prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe minimum 3 lata na ww. stanowisku lub podobnym. Miejsce wykonywania pracy: teren Polski.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Miejski Urząd Pracy w Lublinie Niecała 14 Lublin 20-080

SKIEROWANIE

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).