Szczegóły oferty

Kaletnik

Warszawskie Zakłady Kaletnicze "NOMA" Spółdzielnia Inwalidów

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-08

Data wygaśnięcia:
2018-06-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kaletnik - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: Szycie na maszynie, staż: 5 lat - inne zawody: Krawiec*, staż: 5 lat
  • WYKSZTAŁCENIE : niepełne podstawowe. UMIEJĘTNOŚCI: szycie na maszynie. DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 5 lat. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: szycie maszynowe zgodne z modelami i szablonami. ZGŁOSZENIA: kontakt osobisty ul.Korkowa 167, 04-549 Warszawa-Wawer

Zakres obowiązków:

  • jw.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).