Podstawowe informacje

kaletnik

OFERTA NIEAKTUALNA

Częstochowa, Śląskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - kaletnik

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
  • umiejętność obsługi maszyn szwalniczych, szycia skór i materiałów skóropodobnych, zdolności manualne, dobra organizacja stanowiska pracy.

Zakres obowiązków:

  • Użytkowanie, obsługa i konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi kaletniczych, wykonywanie projektów i szablonów różnych wyrobów galanteryjnych, krojenie materiałów na elementy wyrobów galanteryjnych, przygotowywanie elementów wyrobu kaletniczego do montażu, montowanie elementów wyrobów kaletniczych, zdobienie i wykończanie wyrobów kaletniczych.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217

skierowanie, CV, referencje odpoprzednich pracodawców mile widziane

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017