Szczegóły oferty

Kaletnik

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł kaletnik - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
  • umiejętność obsługi maszyn szwalniczych, szycia skór i materiałów skóropodobnych, zdolności manualne, dobra organizacja stanowiska pracy.

Zakres obowiązków:

  • Użytkowanie, obsługa i konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi kaletniczych, wykonywanie projektów i szablonów różnych wyrobów galanteryjnych, krojenie materiałów na elementy wyrobów galanteryjnych, przygotowywanie elementów wyrobu kaletniczego do montażu, montowanie elementów wyrobów kaletniczych, zdobienie i wykończanie wyrobów kaletniczych.

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217

skierowanie, CV, referencje odpoprzednich pracodawców mile widziane

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).