Szczegóły oferty

Kadrowa - księgowa

OFERTA NIEAKTUALNA

kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-12-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Kadrowa - księgowa - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - umiejętności: umiejętność obsługi komputera
  • Pracodawca oczekuje kandydatów z doświadczeniem zawodowym w kadrach oraz z umiejętnością obsługi programów kalkulacyjnych/księgowych.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt personalnych pracowników. Prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami i ubezpieczeniem społecznym. Rozliczanie czasu pracy i wynagrodzeń.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Kościuszki 11 Sępólno Krajeńskie 89-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z PUP, CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).