Podstawowe informacje

Kadrowa - księgowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
04-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Kadrowa - księgowa

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - umiejętności: umiejętność obsługi komputera
  • Pracodawca oczekuje kandydatów z doświadczeniem zawodowym w kadrach oraz z umiejętnością obsługi programów kalkulacyjnych/księgowych.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt personalnych pracowników. Prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami i ubezpieczeniem społecznym. Rozliczanie czasu pracy i wynagrodzeń.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Kościuszki 11 Sępólno Krajeńskie 89-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z PUP, CV

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.12.2017