Junior social media analyst - SLOVAK

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2021-05-20
Data aktualizacji:
2021-06-04
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Wymagane języki:
angielski, słowacki
Pochodzenie oferty:
Adzuna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Kontakt mailowy z obcojęzycznymi kontrahentami
  • Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów i analiza kontaktów w j. obcym)
  • Zarządzanie danymi - aktualizacja i analiza
  • Prowadzenie wewnętrznej korespondencji w językach słowackim oraz angielskim
  • Drobne tłumaczenia na potrzeby działów komunikacji, administracji, księgowości, zakupów lub logistyki

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka słowackiego (poziom B2/C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • Gotowość do ciągłego rozwoju
  • Sumienność, dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat

Nasi partnerzy biznesowi oferują:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Sodexo, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę