Szczegóły oferty

Junior Project Manager

Saatchi&Saatchi IS

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-27

Data pierwszej publikacji:
2018-10-24

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-27

Data wygaśnięcia:
2018-11-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Aktualnie szukamy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Saatchi & Saatchi IS to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami. Agencja Reklamowa Roku 2017 (KTR 2017, Innovation 2017 oraz Effie 2017), zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, TOP 3 najbardziej efektywnych Agencji w Polsce (według Effie 2016), Top 2 najbardziej innowacyjnych Agencji w Polsce (Innovation AD 2016), Sukces Roku 2016 (według Magazynu Press), Towar Eksportowy Roku 2016 (według Magazynu MMP).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpraca z działami kreacji i obsługi klienta w strukturach regionalnych w grupie w celu realizacji powierzonych projektów
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej (kosztorys, harmonogram, specyfikacja funkcjonalna itp.)
  • Przydział zadań oraz weryfikacja poprawności ich wykonania
  • Kontrola jakości przygotowanych materiałów
  • Nadzór nad wszystkimi fazami realizacji projektu (projektowanie, programowanie, testowanie, wdrożenie i wsparcie)
  • Ciągła komunikacja i koordynacja z zespołem, w szczególności współpraca z podwykonawcami

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia w branży reklamowej, IT lub na podobnym stanowisku
  • Umiejętność organizacji pracy, dokładność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Dobra znajomość technologii internetowych
  • Praktyczne doświadczenie w produkcji materiałów reklamowych w zakresie mix media: TV, Video, Digital, Print

OFERUJEMY:

  • Wiele ciekawych wyzwań
  • Dużą samodzielność
  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla klienta o zasięgu globalnym, współpraca o charakterze międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  • Swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u