Podstawowe informacje

Junior HR Specialist with French

źródło: BD

OFERTA NIEAKTUALNA

Wroclaw

Data publikacji:
20-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
brak danych, brak danych

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
francuski

Pochodzenie oferty:
monsterpolska.pl

Opis oferty pracy

Praca - Junior HR Specialist with French

Job Description Summary

Job Description

Main objective of role

  • Providing proactive administrative support to employees of BD via phone and email
  • Answering inquiries and resolving problems of basic to moderate complexity
  • Actively re-directing incoming callers to self-service options through call scripts
  • Supporting clients with being self-sufficient by teaching them how to use direct access tools and the knowledge management portal
  • Building good relationships with the customers
  • Managing computerized system for tracking and information gathering
  • Executing standard processes in Workday system

Requirements

  • Very good knowledge of English
  • Very good command of French is a must
  • 1-2 years related experience in a customer service environment (HR call center experience is desirable)
  • Excellent oral and written communication skills
  • Ability to resolve routine problems and questions independently
  • Ability to pay close attention to details and use time effectively
  • Multi-tasking capabilities to manage several caseloads
  • Experience using a Human Resource Information System is desirable, especially Workday

We are offering

  • Working in an international company, first-in-class in its business area
  • Opportunity for professional growth - challenging and rewarding work with dynamic, international team
  • New, modern offices in the city center developed to work and live healthy lives
  • Friendly work environment and healthy oriented culture (healthy food, sport activities, participation in pro-health actions and events, charity initiatives)
  • Competitive compensation and motivation system
  • Great benefit package (e.g. health insurance, medical care, lunch vouchers, sport /entertainment bonus)

Primary Work Location

POL Wroclaw - Legnicka

Additional Locations

Work Shift

Sprawdź również inne oferty z branży:

Head Hunter / Partner Rekrutacyjny/ Freelancer
HR WARSZAWA Opis Stanowiska: • Wyszukiwanie Kandydatów Metodą Direct Search Oraz Executive Search • Przeprowadzaniu Procesu Rekrutacji I Selekcji Kandydatów Według Ściśle Określonych Kryteriów; • Tworzenie Arkusza Oceny Kandydatów, Rekomendacji Oraz Weryfikacje Referencji Wymagania: • Doświadczenie W Samodzielnym Prowadzeniu Procesów Rekrutacyjnych Na Stanowiska Niskiego, Średniego I Wysokiego Szczebla Oraz Stanowiska Specjalistyczne; • Bardzo Wysoko Rozwinięte Zdolności Komunikacyjne • Kreatywność, Pozytywne Nastawienie I Orientacja Na Osiąganie Wyników • Znajomość Jęz. Angielskiego, Zdalna

Opis oferty pracy: Head Hunter / Partner Rekrutacyjny / Freelancer Branża: Agencja HR lokalizacja: Polska Opis stanowiska: • wyszukiwanie kandydatów metodą direct search oraz executive search • przeprowadzaniu procesu rekrutacji i selekcji kandydatów według ściśle określonych kryterió"

SPECJALISTA DS KADR I PŁAC
Plukon Sieradz Sp. z o.o. Gruszczyce Gm. Błaszki

Opis oferty pracy: Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje Specjalisty ds. kadr i płac. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za realizowanie zgodną z przepisami prawa pracy politykę kadrową i płacową firmy. Co będzie należało do Twoich obowiązków i zadań : "

Specjalista ds. zakupów województwa: dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie, pomorskie, małopolskie
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Polska Gm. Pilica

Opis oferty pracy: Firma branży motoryzacyjnej, która swoim pracownikom daje olbrzymie możliwości rozwoju i samorealizacji poszukuje: Specjalisty ds. zakupów Województwa: małopolskie, śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie.  Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kontakt z ob"

księgową kadrową zatrudnię
anex plus Ustka Pokaż Na Mapie

Opis oferty pracy: znajomość obsługi programu "SYMFONIA": Kadry i Płace , Księgowość i Finanse, obsługa programu PŁATNIK prowadzenie spraw kadrowo- płacowych; Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Wynagrodzenie brutto: od "

Specjalista w dziale Kadrowo-Administracyjnym
LUGRA Sp. z o.o. Grevenbroich

Specjalista w dziale Kadrowo-Administracyjnym Grevenbroich Obowiązki: - wspomaganie działu Kadrowo-Płacowego, - obsługa administracyjna biura, - kontakty z Niemieckimi Instytucjami, - obsługa administracyjna kwater pracowniczych. Wymagania: -   b.dobra  znajom"

Staż Dział Personalny HR
Raben Transport Gądki Gm. Kórnik

Opis oferty pracy: Interesujesz się branżą HR, chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie i umiejętności z tego zakresu? Z nami czeka na Ciebie to i o wiele więcej, dzięki zaplanowanemu programowi oraz dedykowanemu Opiekunowi, który pomoże Ci odnaleźć się w naszej kulturze organizacyjnej i dynamice, kt"