Podstawowe informacje

Junior Graphic Designer

ETROSE

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
16-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
19-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Junior Graphic Designer

Allepharm to start-up rewolucjonizujący rynek suplementów diety oraz kosmetyków w Polsce i za granicą. Dzięki przyjęciu najwyższych standardów, w ręce klientów trafiają produkty, których głównymi założeniami są wysokie stężenia substancji aktywnych, przemyślane składy i naukowe podejście do receptury. Słuchamy potrzeb klientów i szukamy najlepszych rozwiązań. Aktualnie skupiamy się na rozwoju zespołu specjalistów, w których stale inwestujemy.

Junior Graphic Designer Miejsce pracy:Warszawa

Obowiązki:

  • Projektowanie responsywnych serwisów internetowych (layout, landing page)
  • Projektowanie materiałów graficznych (mailing, banery)
  • Przygotowywanie materiałów do druku (DTP)
  • Kodowanie szablonów w oparciu o projekt PSD
  • Współpraca z działem Kreacji

Wymagania:

  • Biegła znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • Dobra znajomość HTML/CSS
  • Podstawowa znajomość JS – mile widziana
  • Znajomość technik przygotowywania materiałów do druku (DTP) – mile widziana
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w projekt
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjnie warunki finansowe oraz elastyczną formę zatrudnienia
  • Pracę w prestiżowym biurze nad Wisłą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Budżet na szkolenia i rozwój pracowników
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole