Podstawowe informacje

Junior Accountant (OtC/PtP/RtR) - part time

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
10-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Junior Accountant (OtC/PtP/RtR) - part time

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 38 000 pracowników w ponad 400 laboratoriach zlokalizowanych w 44 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:

Junior Accountant (OtC/PtP/RtR)
(Part-time) Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie procesów księgowych (OtC, PtP, RtR)
  • Przygotowywanie raportów
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych
  • Wykonywanie zadań wyznaczonych przez przełożonego
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub status studenta
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów/księgowości
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów/księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły
  • Energia i chęć do działania

Oferujemy:

  • Możliwość pracy na ½ lub ¾ etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty system benefitów : multikafeteria, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobrą kawę i jeszcze lepszą atmosferę w pracy

Jeśli chcesz zdobyć unikatowe doświadczenie w firmie z
branży biotechnologicznej uczestnicząc w międzynarodowych projektach, wziąć czynny udział w rozwijaniu procesów na kluczowym etapie tworzenia się organizacji, dołącz do naszej Firmy!

Dowiedz się więcej o naszej Firmie:  www.eurofins.com

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2018