Szczegóły oferty

Java Full Stack Engineer

Samsung R&D Institute Poland

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-04-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Data wygaśnięcia:
2019-05-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top
Miejsce pracy: Warszawa

Dynamicznie rozwijający się zespół Network Cloud poszukuje kandydatów na stanowisko Java Full Stack Engineer.

Dołącz do nas, a będziesz uczestniczyć w realizacji międzynarodowych projektów dla sektora telekomunikacyjnego (infrastruktura sieci 5G).

Zadania:

  • Uczestnictwo w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania – od analizy wymagań, projektowania architektury systemu, implementacji aż po testy systemowe
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych funkcjonalności w cyklu badawczo rozwojowym (R&D)

Wymagania:

  • Studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku Informatyka, Teleinformatyka, Telekomunikacja lub pokrewnym
  • Umiejętność programowania w JavaSE 8
  • Umiejętność programowania w JavaScript
  • Znajomość baz danych SQL/noSQL
  • Znajomość zagadnień testowania oprogramowania (jednostkowe, integracyjne)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie w technologiach: Spring Framework (MVC, Cloud, Data, Security), JMS/Kafka
  • Doświadczenie w technologiach webowych: jQuery, HTML5, ES6, React, Bootstrap, SASS/LESS,
  • Znajomość architektury mikroserwisów (Kubernetes)
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

Daj się złapać w sieć

Pracuj z nami

#WSAMSUNGU!