Szczegóły oferty

IT System Administrator

Devire.

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-07-22

Data pierwszej publikacji:
2019-06-27

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Wrocław
PL38847

Obowiązki:

  • monitorowaniem stanu infrastruktury,
  • reagowanie na pojawiające się incydenty
  • praca nad dostosowywaniem i wytwarzaniem narzędzi pomocnych przy monitorowaniu i wykrywaniu potencjalnych problemów

Wymagania:

  • doświadczenie w Linux Administration, Monitoring tools, Haproxy, Puppet, Foreman, MySQL, Elasticsearch
  • mile widziana znajomość Libvirt/Ovirt, Python/Bash, Redis, PostgreSQL, RabbitMQ

Oferujemy:

  • pracę w samoorganizujących się zespołach w których każdy jest inny
  • codziennie śniadania w przestrzeni, nazwanej Meethubem. Jest to kreatywne centrum spotkań i inicjatyw w którym można usiąść, zjeść i porozmawiać
  • stabilną formę zatrudnienia - Umowę o pracę lub B2B
  • pakietu Multisport i opieki medycznej Luxmed
  • szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, jak i konferencje branżowe

                                                                                                ...i wiele więcej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

www.devire.pl