Podstawowe informacje

Inżynier wsparcia sprzedaży

CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
13-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-10-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Inżynier wsparcia sprzedaży

www.ctl.com.pl
Miejsce pracy: siedziba firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej - LASERINSTRUMENTS - Sp. z o.o. Warszawa Ursus, ul. Wiosny Ludów 49

Warszawa
CTL-IWS

Zadania dla kandydata:

  • Wsparcie handlowo-techniczne pracowników sprzedaży krajowej i(lub) eksportowej,
  • Pomoc w obsłudze szkoleń pracowników i szkoleń klientów, udział w projektach i prezentacji wyrobów w firmie i na wyjazdach: targi, wystawy,
  • wsparcie pracowników w obsłudze klienta, serwisie.

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydata:

  • Wykształcenie: wyższe, kierunek/specjalność: techniczne,
  • Umiejętności: biegła obsługa komputera,
  • Uprawnienia: dokumenty potwierdzające kwalifikacje,
  • Doświadczenie zawodowe: min roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języków obcych: mile widziana znajomość j. ang.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze: pełen etat lub część etatu lub inną formę - do uzgodnienia,
  • Jednozmianowy czas pracy, zadaniowo-premiowy system wynagradzania,
  • Wysokość wynagrodzenia brutto od 3000,
  • Dodatkowa premia zadaniowa do 50%,
  • Możliwość zakwaterowania dla osób spoza województwa mazowieckiego.

Szczegółowsze informacje o ofercie można uzyskać pod jednym z trzech numerów telefonów: 22 867-88-01 lub 502-470-049 lub 500-100-124