Szczegóły oferty

Inżynier w Dziale Utrzymania Ruchu

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Filofarm

OFERTA NIEAKTUALNA

bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-21

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM poszukuje kandydatów na stanowisko:
INŻYNIER W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Do zadań osoby wybranej na to stanowisko będzie należało m.in.:

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych
  • Współudział w opracowywaniu planu przeglądów i napraw
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka/ mechanika /elektro-mechanika)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku w dziale związanym z zapewnieniem ciągłości produkcji lub serwisu.
  • Mile widziana znajomość podstaw TPM, Kaizen, SMED
  • Umiejętności: interpersonalne, myślenie analityczne, orientacja na rozwiązywanie problemów.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym schematów elektrycznych.
  • Preferowane osoby niepalące

Oferty (CV oraz list motywacyjny) prosimy składać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku lub listownie na adres: Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM, 85-619 Bydgoszcz, ul. Pułaskiego 39

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:’’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu, prowadzonej przez FSP FILOFARM (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U.97.133.88), (zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie”