Podstawowe informacje

Inżynier w dziale technicznym

KOTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Wołów, Dolnośląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4211 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Inżynier w dziale technicznym

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail sekretariat@kotar.pl , michaljaworski@kotar.pl lub składania osobiście w siedzibie firmy Kotar. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018

asystent w dziale technicznym
Leśnica, Dolnośląskie

Zakres obowiązków: tworzenie i opracowywanie dokumentacji technicznej-wykonawczej, projektowanie konstrukcji alumin., współtworzenie i realizacjadziałów produkcji, optymalizacja produkcji, kontrola procesu produkcji Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne Spos&o"

Specjalista w dziale technicznym i R&D
BROOKVENT Polska Oborniki Śląskie, Dolnośląskie

Kim jesteśmy? Brookvent Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem zagranicznym, z wieloletnim doświadczeniem, zajmującym się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych dla szerokiej grupy odbiorców. Obszar naszego działania poszerza się wraz z rozwojem firmy "

INSTRUKTOR W DZIALE ORGANIZACJI
Polkowickie Centrum Animacji Polkowice, Dolnośląskie

Zakres obowiązków: ORGANIZACJA WYDARZEŃ KULTURALNYCH Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - pozostałe: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE, KREATYWNOŚĆ, BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, PONADPRZECIĘTNE ZAINTERESOWANIA Z ZAKRESU KULTURY I SZTUKI, ZAA"

dysponent w dziale logistyki
PLAST-ZEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Głogów, Dolnośląskie

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień od klientów, sprawdzanie stanów tworzyw,opakowań i komponentów niezbednych do produkcji.Prowadzenie ewidencji towarów w programie Subiekt.Tworzenie dokumentów WZ,PZ,FV przy pomocy programu Subiekt.Organizacja w"

Specjalista w dziale sprzedaży
Orsay Wrocław, Dolnośląskie

Jesteśmy międzynarodową firmą odzieżową, która od 40 lat prężnie działa na rynku europejskim. Posiadamy ponad 640 sklepów w 27 krajach, w tym 160 w Polsce. Naszą pasją jest kobieca moda, a inspiracją nasza Klientka, dlatego każdego dnia staramy się spełniać jej marzenia o byciu wyją"

Asystent w Dziale Eksportu
TEAM-PLAST Sp. z o.o. Syców, Dolnośląskie

W zawiązku z dynamicznym rozwojem, firma TEAM-PLAST Sp. z o.o., uznany producent stolarki PVC i Aluminiowej z siedzibą w Stradomi Wierzchniej k. Sycowa (ok. 40 km od Wrocławia), poszukuje osób na stanowisko: ASYSTENT W DZIALE EKSPORTU Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł O"