Podstawowe informacje

Inżynier Serwisu

MC DIAM Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
26-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Inżynier Serwisu

Opis oferty pracy:

W związku z rozwojem firma będąca światowym liderem na rynku maszyn w swojej branży poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr ref: IS/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zadania:

instalacja nowych maszyn
serwis prewencyjny oraz interwencyjny
współodpowiedzialność za planowanie wraz z międzynarodowym zespołem lokalnych działań serwisu
dbanie o prawidłową komunikację z klientem
udział w targach branżowych

Wymagania:

minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy o podobnych charakterze
mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu: mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektronika
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (m.in. szkolenia za granicą), język niemiecki na plus
znajomość rysunku technicznego i schematów elektroniki
gotowość do częstych podróży służbowych
wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
zamiłowanie do technologii, w szczególności: budowa maszyn, elektronika, automatyka, programowanie sterowników PLC itp.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę przy nowoczesnych technologiach w dynamicznie rozwijającej się branży
Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na runku z ponad 25 letnim doświadczeniem
Program specjalistycznych szkoleń
Pracę w międzynarodowym zespole najlepszych specjalistów w branży
Możliwości długofalowego rozwoju
Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
Pracę w charakterze: homeoffice + wyjazdy do klientów na terenie całej Polski, preferowane miejsce zamieszkania to woj. Dolnośląskie, Śląskie i Opolskie