Podstawowe informacje

inżynier produktu

SIERAKOWSKI CZESŁAW LAKIERNICTWO

OFERTA NIEAKTUALNA

Rawicz, Wielkopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - inżynier produktu

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe, typ: techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - umiejętności: ZNAJOMOŚĆ PAKIETU OFFICE
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry

Zakres obowiązków:

  • zarzadzanie produktem, kontakt i rozpoznawanie wymagań klientów, przygotowanie procesu technologicznego, nadzór nad procesem technologicznym i parametrami produktu, nadzór nad efektywnością produktów w aspekcie jakościowym, wydajnościowym i spęłniania wymagan stawianych produktowi

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

dokumenty aplikacyjne

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018