Szczegóły oferty

Inżynier procesu

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-07

Data pierwszej publikacji:
2019-05-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł inżynier procesu - obrazek nagłówkowy

essity to wiodąca globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego. produkty essity sprzedawane są w ponad 150 krajach, a firma zatrudnia 48 000 pracowników na całym świecie. wcześniej essity była częścią grupy sca.

w związku z rozwojem fabryki w oławie poszukujemy kandydatów na stanowisko: inżynier procesu

zakres obowiązków na stanowisku:

  • analizowanie i rozwiązywanie problemów procesowych.
  • współudział w opracowaniu i aktualizacji dokumentacji procesu produkcyjnego.
  • analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań.
  • szkolenie zespołów produkcyjnych i realizowanie celów w przydzielonych obszarach.

wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika, automatyka).
  • doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych (mile widziana znajomość metod jakościowych).
  • biegła znajomość obsługi komputera (aplikacje ms office).
  • bardzo dobra organizacja pracy.
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • samodzielność i zaangażowanie.
  • dobre umiejętności organizacyjne i analitycznego myślenia.

oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą.
  • pracę na jedną zmianę.
  • dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza oławy.
  • darmowe napoje i dofinansowanie posiłków w naszej kantynie.
  • możliwość skorzystania min. z pakietu medycznego, usług lekarza zakładowego, kart multisport, karnetów na basen, sklepiku przyzakładowego.
  • pracę w przyjaznych warunkach (klimatyzowana hala produkcyjna, system 5s).
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne.
  • ... i znacznie więcej :)

osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv przez olx lub o przyniesienie cv bezpośrednio do fabryki (ul. 3 maja 30 a, oława).

dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylkozwybranymi kandydatami.

na cv prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (dz. u. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie essity operations poland sp. z o.o. z siedzibą w oławie przy ul. 3 maja 30a na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji , a także na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych osobom prowadzącym proces rekrutacji zatrudnionym w innych spółkach essity, w tym w kraju trzecim - rosji. oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”