Inżynier Procesu

Talent Partners

Sosnowiec, śląskie

Data dodania:
2021-01-11
Data aktualizacji:
2021-01-18
Warunki zatrudnienia:
Pełny etat
Wymagane języki:
angielski
Pochodzenie oferty:
Adzuna

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. IP/0301

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym,
  • dokonywanie usprawnień oraz wprowadzanie innowacji w obszarze procesu produkcji,
  • tworzenie i wdrażanie procedur operacyjnych i instrukcji zgodnie ze standardami WCM, IATF oraz wymaganiami klientów,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych,
  • działania w celu osiągnięcia właściwych wyników w zakresie bezpieczeństwa, jakości produkcji wydajności i efektywności kosztowej,
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną,
  • współpraca z zagranicznymi centrami rozwojowymi firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych i w przygotowywaniu stosownej dokumentacji,
  • znajomość obsługi i programowania systemów wizyjnych,
  • zdolności analityczne, umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w procesach związanych z wtryskiem, klejeniem, enkapsulacją.

Oferujemy:

  • rozwojową pracę w międzynarodowej, dużej, i stabilnej firmie produkcyjnej,
  • kontakt z nowoczenymi technologiami,
  • kontakt ze środowiskiem międzynarodowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz rozbudowany pakiet socjalny,
  • profesjonalne szkolenia.