Szczegóły oferty

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Kontrahent Urzedu

OFERTA NIEAKTUALNA

pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 13150 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • posiadanie uprawnień: arkusz kalkulacyjny
  • proficiency in English - umiejętności: Java Script
  • obsługa komputera MS Ofice
  • język programowania C/C++ - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • Wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym, inżynierskim, 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość systemów Python, Ruby Perl, Linux/Unix, znajomość Java Script, język oprogramowania C/C++, analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Kontakt e-mail:Paulina.Karwat@raczkowski.eu

Zakres obowiązków:

  • - Tworzenie architektury oprogramowania, określanie możliwych ograniczeń i kompatybilności między podsystemami. - Wybór nowych koncepcji i metodologii oraz tworzenie odpowiednich narzędzi. - Opisywanie i przygotowanie wymagań technicznych i specyfikacji oprogramowania. - Rozwijanie dobrych praktyk programowania, dokumentowania pracy. - Dbałość, aby spełnione zostały wszystkie wymagania projektowe, dotrzymywanie terminów. - Praca w językach Java, C++ na wielu platformach. - Testowanie powstałych programów. - Tworzenie niezawodnych, skalowalnych produktów wysokiej wydajności, które wymagają ekspertyz technicznych. - Tworzenie dużych systemów rozproszonych. - Dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług technologicznych. Do zakresu zadań może również należeć tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: Wymagania: Wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym, inżynierskim, 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość systemów Python, Ruby Perl, Linux/Unix, znajomość Java Script, język oprogramowania C/C++, analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania, biegła znajomość

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).