Podstawowe informacje

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Kontrahent Urzedu

OFERTA NIEAKTUALNA

Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 13166 PLN

Opis oferty pracy

Praca - INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: arkusz kalkulacyjny
  • proficiency in English - umiejętności: Java Script
  • obsługa komputera MS Ofice
  • język programowania C/C++ - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • Wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym, inżynierskim, 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość systemów Python, Ruby Perl, Linux/Unix, znajomość Java Script, język oprogramowania C/C++, analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Kontakt e-mail:Paulina.Karwat@raczkowski.eu

Zakres obowiązków:

  • - Tworzenie architektury oprogramowania, określanie możliwych ograniczeń i kompatybilności między podsystemami. - Wybór nowych koncepcji i metodologii oraz tworzenie odpowiednich narzędzi. - Opisywanie i przygotowanie wymagań technicznych i specyfikacji oprogramowania. - Rozwijanie dobrych praktyk programowania, dokumentowania pracy. - Dbałość, aby spełnione zostały wszystkie wymagania projektowe, dotrzymywanie terminów. - Praca w językach Java, C++ na wielu platformach. - Testowanie powstałych programów. - Tworzenie niezawodnych, skalowalnych produktów wysokiej wydajności, które wymagają ekspertyz technicznych. - Tworzenie dużych systemów rozproszonych. - Dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług technologicznych. Do zakresu zadań może również należeć tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: Wymagania: Wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym, inżynierskim, 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość systemów Python, Ruby Perl, Linux/Unix, znajomość Java Script, język oprogramowania C/C++, analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania, biegła znajomość

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018