Podstawowe informacje

Inżynier Oprogramowania

IVONA Software Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 9583 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Inżynier Oprogramowania

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • wymagane są następujące uprawnienia: proficiency in English
  • arkusz kalkulacyjny - umiejętności: obsługa komputera MS Ofice
  • Java Script
  • język programowania C/C++ - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • wykstałcenie wyższe, minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego, programu komputerowych: MC Office, Java Script, znajomość języka programowania C/C++, systemów Python, Ruby perl , Linux/Unix, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 58 7834951

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie architektury oprogramowania • Określanie możliwych ograniczeń i kompatybilności między podsystemami • Wybór nowych koncepcji i metodologii oraz tworzenie odpowiednich narzędzi• Opisywanie i przygotowanie wymagań technicznych i specyfikacji oprogramowania • Rozwijanie dobrych praktyk programowania, dokumentowania pracy. • Dbałość, aby spełnione zostały wszystkie wymaganie projektowe i sam projekt był zrobiony na czas • Praca w językach Java i C++ na wielu platformach

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykstałcenie wyższe, minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego, programu komputerowych: MC Office, Java Script, znajomość języka programowania C/C++, systemów Python, Ruby perl , Linux/Unix, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 58 7834951 Wymagania: wykstałcenie wyższe, minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego, programu komputerowych: MC Office, Java Script, znajomość języka programowania C/C++, systemów Python, Ruby perl

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017