Podstawowe informacje

Inżynier logistyk z językiem niemieckim

ID Logistics Polska S.A.

Mszczonów, Mazowieckie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Inżynier logistyk z językiem niemieckim

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i głównym dostawcą usług logistycznych dla branży spożywczej, odzieżowej, kosmetycznej, dóbr luksusowych, FMCG i e-commerce. Grupa ID Logistics działa w 17 krajach na całym świecie, gdzie w ponad 300 lokalizacjach zatrudnia 19 tys. pracowników. Na polskim rynku firma jest obecna od 2008 roku. ID Logistics Polska zarządza 8 magazynami o łącznej powierzchni ok.200 tys. mkw, ma też 1 oddział transportowy. Firma zatrudnia ponad 1000 osób. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu zespołu pracowników oraz innowacyjności, ID Logistics gwarantuje klientom najwyższą jakość usług. Więcej informacji znajdą Państwo na www.id-logistics.com

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier logistyk z językiem niemieckim miejsce pracy: Katowice lub Mszczonów (koło Warszawy)

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w opracowywaniu i przygotowywaniu projektów logistycznych
  • projektowanie procesów logistycznych
  • udział w projektowaniu oraz wdrażaniu innowacji rozwiązań w logistyce
  • udział w procesach sprzedażowych
  • budowanie budżetów kosztowych
  • analizy danych, założeń, wymagań w celu zrozumienia oczekiwań klientów
  • planowanie oraz raportowanie
  • współpraca z działami operacyjnymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatniego roku, absolwenci, preferowany kierunek logistyka lub pokrewne
  • biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku i procesów ecommerce będzie dodatkowym atutem
  • zaawansowana znajomość programu MS Excel
  • umiejętność analizowania zagadnień i wyciąganie wniosków na podstawie dostarczonych parametrów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą i satysfakcjonującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • szkolenia, również w strukturach międzynarodowych w Grupie ID Logistics
  • umowa o pracę
  • motywujący system wynagradzania
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ID Logistics Polska S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ID Logistics Polska S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.11.2018