Szczegóły oferty

Inżynier Jakości / Tester oprogramowania

TeamQuest Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, łódzkie

Data dodania:
2019-11-11

Data pierwszej publikacji:
2019-11-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-08

Data wygaśnięcia:
2019-12-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, agencji technologiczno-marketingowej, która od ponad 25 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania webowe dla polskich i międzynarodowych klientów, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź (łódzkie)

Nr ref: 37620/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty QA - umiejętność tworzenia planów, strategii, przypadków testowych, znajomość procesu budowania i wdrażania aplikacji (CI/CD)
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów: funkcjonalnych, integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa
  • Umiejętność testowania WebServices (znajomość SoapUI i Postman)
  • Znajomość podstaw programowania obiektowego (preferowana Java)
  • Umiejętność korzystania z narzędzi developerskich przeglądarek
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, skrupulatność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzi Jenkins, JIRA, Confluence, TestLink (lub podobny), Gatling, JMeter, Docker, Kubernetes, MongoDB
  • Znajomość Linuxa (praca z terminalem)
  • Podstawy SQL
  • Znajomość zagadnień chmurowych

Oferujemy:

  • Dogodna lokalizacja
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Dofinansowania ( remont,wakacje,święta)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zagranicą

Obowiązki:

  • Analiza wymagań, tworzenie planów i strategii testów oraz projektowanie scenariuszy testowych
  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych aplikacji webowych i mobilnych
  • Nadzór nad procesem wytwarzania oprogramowania w kontekście CI/CD
  • Analiza logów, wyników testów i ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • Organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej
  • Zarządzanie zadaniami w JIRA
  • Komunikacja z klientem wewnętrznym / zewnętrznym
  • Ciągły nadzór i rozwój narzędzi testerskich

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.