Szczegóły oferty

Inżynier Jakości

Goldman Recruitment

OFERTA NIEAKTUALNA

strzelce opolskie,kędzierzyn-koźle (opolskie)

Data dodania:
2019-06-12

Data pierwszej publikacji:
2019-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-23

Data wygaśnięcia:
2019-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy miejscowości Ujazd, produkującej podzespoły do takich koncernów jak Daimler, GM czy VAG, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera Jakości ds. Klienta.
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle (okolice), Strzelce Opolskie (okolice)
Nr ref. 190303/5171

Opis stanowiska:

  • współpraca z klientem, w tym zarządzanie problemami jakościowymi,
  • uczestnictwo w audytach klientów,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • analiza danych statystycznych,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Jakości w firmie automotive,
  • znajomość wymagań VDA 6.3, IATF 16949, ISO 9001,
  • znajomość FMEA, 8D, PPAP, SPC,
  • znajomość procesu audytowania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość SAP.

Oferta obejmuje:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatek transportowy,
  • atrakcyjne warunki finansowe.
  • dofinansowanie do dojazdów,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • szkolenia,
  • możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego.