Szczegóły oferty

Inżynier ds. serwisu hardware - software

RATEART P.H.U.

Łódź, łódzkie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-17

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-30

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

RATE ART zajmuje się dostawą urządzeń oraz przyrządów do pomiaru sieci. Firma jest również jednym
z czołowych centrów treningowych z zakresu telekomunikacji. Organizuje nie tylko szkolenia,
ale również oferuje Klientom kompleksową pomoc w doborze rozwiązań zoptymalizowanych do ich potrzeb.
Więcej informacji o firmie na stronie www.rateart.pl.

Miejsce pracy: Łódź

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację prac serwisowych - rozwiązywanie problemów, instalację, konfigurację systemów operacyjnych oraz serwis urządzeń oferowanych przez firmę
  • Doradztwo serwisowe, wsparcie techniczne dla Klientów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie informatyczne/teleinformatyczne
  • Dobrą znajomość systemów Windows i aplikacji na tych systemach
  • Dobrą znajomość programów MS Office
  • Praktyczną wiedzę z zakresu zagadnień sieciowych
    i telekomunikacyjnych
  • Dobrą znajomość języka angielskiego, w tym technicznego
  • Chęć rozwijania wiedzy związanej z telekomunikacją
  • Bardzo dobrą organizację pracy
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność i odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkolenia techniczne
    na terenie kraju i za granicą
  • Możliwość zdobywania doświadczeń w rozwijającej się firmie
    w branży telekomunikacyjnej
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Inżynier Serwisu
Devire Łódź, łódzkie

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru

Inżynier serwisu - mechanik (m/k)
Trenkwalder Łódź, łódzkie

Zakres obowiązków: uruchamianie, konfiguracja nowych maszyn, wykonywanie serwisów okresowych urządzeń, prowadzenie przeglądów i konserwacja maszyn klientów zgodnie z wytycznymi producenta, pomoc w wyborze maszyn zgodnych z oczekiwaniami klientów na podległym obszarze, raportowanie podróży służbowych związanych z serwisem maszyn.

Hardware Test Engineer
Grafton Recruitment Sp. z o.o. Łódź, łódzkie

9-16-57490 We are looking for dedicated, enthusiastic and passionate people for our Client – global technology company with one of the most innovative R&D centers in Poland. It's a place where you can cooperate with modern technology, gain expertise and develop your skills and abilities. Location: Wrocław (relocation package) Scope of responsibilities:

Technik serwisu
Pentapro Service Sp. z o.o. Sp. k. Łódź, łódzkie

Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisową linii produkcyjnych wraz z zarządzaniem magazynem części zamiennych. Mamy doświadczenie w utrzymaniu ruchu zarówno linii w pełni zautomatyzowanych, jak i wymagających operatora. Serwisujemy maszyny, których działanie oparte jest na sterownikach PLC. Zajmujemy się tworzeniem nowych i modernizacją starych programów opartych na tych sterownikach wraz z opracowywaniem niezbędnej dokumentacji

Koordynator ds. Serwisu
Adetronik Sp. z o. o. Łódź, łódzkie

ADETRONIK to firma działająca od 2007 roku, specjalizująca się w dziedzinie projektowania, sprzedaży, montażu oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz kujawsko - pomorskiego. Koordynatora ds. Serwisu Miejsce pracy: Łódź Kogo szukamy? Do naszego Centrum Serwisowego Maszyn i Urządzeń poszukujemy Koordynatora ds

Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych
Komatsu Poland Sp. z o.o. Łódź, łódzkie

Komatsu Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca w branży maszyn wykorzystywanych w budownictwie, górnictwie odkrywkowym i przemyśle. Jesteśmy dystrybutorem czołowych marek: japońskich maszyn budowlanych Komatsu, kruszarek i przesiewarek Terex-Finlay oraz niemieckich maszyn przeładunkowych Sennebogen. Obecnie w związku z rozwojem