Szczegóły oferty

Inżynier ds. przygotowania produkcji

Ogłoszenie użytkownika OLX

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-04-24

Data pierwszej publikacji:
2019-04-15

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł inżynier ds. przygotowania produkcji - obrazek nagłówkowy

firma ppu mirs sp. z o.o zajmująca się wytwarzaniem i montażem konstrukcji stalowych i metalowych.

aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko;

inżynier ds. przygotowania produkcji

(miejsce pracy; spalice k.oleśnicy)

obowiązki:

•  uczestnictwo w realizacji inwestycji budowlanych – montaż konstrukcji

•  organizacja i rozliczanie projektów budowlanych

•  sporządzanie obmiarów i zestawień stali

•  wsparcie projektów budowlanych w zakresie przygotowania , zaopatrzenia i koordynacji działań

•  współpraca z podwykonawcami

• opracowania dokumentacji powykonawczej

• sporządzanie podstawowych kalkulacji

wymagania:

• wykształcenie min. średnie techniczne, budowlane lub mechaniczne

• biegła obsługa programów z pakietu ms office oraz urządzeń biurowych,

• skrupulatność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej,

• podstawowa obsługa programu auto-cad

• znajomość umiejętności sprzedażowych i handlowych

• prawo jazdy kat. b

oferujemy:

• umowę o pracę w godzinach od 7 - 15

• możliwość rozwoju zawodowego,

• pakiety szkoleniowe

osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub wysyłanie cv

telefon 501 220 955 lub 511 749 631