Szczegóły oferty

Inżynier ds. Eksportu (branża techniczna)

PGB Human Resources

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-23

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Inżynier ds. Eksportu (branża techniczna) - obrazek nagłówkowy

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, światowego lidera w produkcji specjalistycznego sprzętu pomiarowego , poszukuje Kandydata na stanowisko:
IS_1018_WA_WAI

Opis stanowiska:
sprzedaż rozwiązań pomiarowych (obszar działania – Europa Wschodnia),
współpraca z lokalnymi dystrybutorami,
pozyskiwanie nowych klientów,
zarządzanie dystrybucją,
wdrażanie planów sprzedażowych.

Wymagania:
gotowość do częstych wyjazdów,
wykształcenie wyższe techniczne,
doświadczenie w sprzedaży,
mile widziana znajomość branży: spożywczej, papierniczej, przetwórczej lub chemicznej,
znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
pracę w międzynarodowej firmie,
duże możliwości rozwoju,
atrakcyjne wieloskładnikowe wynagrodzenie,
narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy),
szkolenia wewnętrzne.

Prosimy o załączanie CV w języku angielskim.