Szczegóły oferty

Inżynier Budowy w branży Instalacji Elektrycznych

REMIZ CONSTRUCTION sp. z o.o. sp.k.

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, łódzkie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracami w branży wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych
  • Opracowywanie wycen kosztorysowych w branży wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych
  • Opracowanie zestawień materiałowych i harmonogramów prac
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy, zgodnie z wytycznymi Kierownika Robót Elektrycznych
  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej dla prac w branży instalacji elektrycznych
  • Przygotowywanie bieżących zamówień na materiały, sprzęt i narzędzia
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • Koordynacja prac podwykonawców
  • Koordynacja prac z innymi branżami

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne inżynierskie w branży instalacji elektrycznych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie, dziale przygotowania produkcji lub ofertowania
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność kosztorysowania
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Doświadczenie w obsłudze MS Office, CAD
  • Uprawnienia SEP E i D do 1kV

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o działalność gospodarczą
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.