Podstawowe informacje

INŻYNIER BUDOWY W BRANŻY HYDROTECHNICZNEJ - 718

PRWiE Eko-Wod Sp. zo.o. Świdnica

OFERTA NIEAKTUALNA

Świdnica, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - INŻYNIER BUDOWY W BRANŻY HYDROTECHNICZNEJ - 718

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe, typ: techniczne
  • dopuszcza się wykształcenie średnie techniczne, mile widziane inżynierskie- wskazanie na doświadczenie min. 1 rok

Zakres obowiązków:

  • Praca w biurze budowy w Gminie Międzylesie, powiat Kłodzki. Pomoc w roliczaniu i prowadzeniu dokumentacji budowy, logistyka na budowie i zamawianie materiałów , współpraca z dostawcami, organizacja transporów, szukanie nowych dostawców.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018