Podstawowe informacje

Inżynier budowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
19-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Inżynier budowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - umiejętności: Obsługa programu Autocad
  • PRAWO JAZDY KAT.B - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - pożądane
  • pożądąna umiejętność obsługi programu Mathcad

Zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji inżyniera budowy, weryfikacja projektów

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie Słowackiego 8 Chrzanów 32-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018