Szczegóły oferty

Inżynier Aplikacyjny (technologie dla branży wod-kan)

HAYS Manufacturing

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-01-17

Data pierwszej publikacji:
2020-01-15

Data ostatniej aktualizacji:
2020-02-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Warszawa
NR REF.: 1129812

Naszym Klientem jest znana międzynarodowa firma dostarczająca rozwiązania dla branży wodno-kanalizacyjnej. W związku z rozwojem oddziału w Polsce, firma poszukuje Kandydatów na stanowisko Inżyniera Aplikacyjnego.

Zakres obowiązków:
- Dobór urządzeń technologicznych dla stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków oraz innych instalacji przemysłowych.
- Sporządzanie ofert i utrzymywanie kontaktów z Klientami.
- Doradztwo techniczne.
- Opracowanie podstawowej dokumentacji technicznej.

Wymagania:
- Wiedza w zakresie stosowania i doboru pomp do transportu wody i ścieków. Umiejętność analizowania układów pompowych.
- Wiedza w zakresie technologii uzdatniania wody lub oczyszczania ścieków. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu w tym zakresie.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Obsługa programu ACAD w zakresie podstawowym.

Oferujemy:
- Atrakcyjna płaca podstawowa + premia roczna.
- Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz karta sportowa.
- Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.