Szczegóły oferty

Inżynier Aplikacji

Flexlink Systems Polska

OFERTA NIEAKTUALNA

plewiska

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-30

Data ostatniej aktualizacji:
2019-02-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Inżynier Aplikacji - obrazek nagłówkowy

Główne obowiązki:
Przygotowywanie rozwiązań techniczno-cenowych na potrzeby ofert
Wsparcie dla zespołu sprzedażowego pod kątem technicznym
Analiza i ocena ryzyka ofert oraz projektów
Obsługa klienta w trakcie przygotowywania optymalnych rozwiązań dla klienta
Współpraca z innymi działami firmy w celu opracowania oferty
Poszukiwanie nowych rozwiązań i kreatywne podejście do problemów
Utrzymywanie kontaktów z klientami
Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych krajowych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne-mechaniczne
Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych w segmentach FMCG, Automotive, Pharma
Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn przemysłowych
Min. 4 lata doświadczenia w branży technicznej, mile widziane w brażny FMCG, produkcji maszyn
Umiejętność terminowego przygotowywania ofert
Umiejętność sporządzania wycen kosztowych i analizy technicznej rozwiązania
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji
Kreatywność, elastyczność, inicjatywa
Umiejętności negocjacyjne
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjny program szkoleń
Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)
Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole oraz bardzo dobre warunki pracy
Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań (FlexLink Running Team, drużyna piłki nożnej)

Jeżeli jesteś gotowy/-wa na podjęcie pracy pełnej wyzwań, w młodym zespole, zapraszamy do przesłania CV drogą mailową na adres:
@ W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.