Szczegóły oferty

Instalator/serwisant sieci telekomunikacyjnej (oława)

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-03-24

Data pierwszej publikacji:
2019-03-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł instalator/serwisant sieci telekomunikacyjnej (oława) - obrazek nagłówkowy

jesteśmy firmą z branży telekomunikacyjnej i elektrotechnicznej. posiadamy 19-letnie doświadczenia w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. na dzień dzisiejszy zatrudniamy ponad 1000 pracowników ulokowanych w różnych oddziałach w całej polsce. nasza siedziba znajduje się w luboniu.

obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w lokalnych grupach technicznych na terenie województwa dolnośląskiego w szczególności na terenie powiat oławskiego
na stanowisku:

instalator/ serwisant sieci telekomunikacyjnych (światłowodowych)

miejsce pracy: woj. dolnośląskie, oława

od kandydata oczekujemy:
- posiadania prawa jazdy kategorii b,
- samodzielności i zdyscyplinowania,
- umiejętności współpracy w zespole,
- zdolności manualno- technicznych
- znajomości obsługi komputera,
- wysokiej motywacji w zakresie zdobywania nowych umiejętności i pogłębiania wiedzy,
- mile widziane: znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji i/lub elektrotechniki
-zdolność do pracy powyżej 3 m.

oferujemy:
- umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
- możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,
- system poleceń pracowniczych
- wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,
-pakiet benefitów pozapłacowych, w tym dofinansowanie do wakacji, kolonii dla dzieci, kartę multisport

zadania:
-wykonywanie instalacji światłowodowych (ftth)
-budowa i konserwacja elementów sieci oraz urządzeń,
-montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów.

Nowa Restauracja KFC OŁAWA - APLIKUJ !!
AmRest Sp. z o.o. oława, dolnośląskie

Masz trochę wolnego czasu,który chciałbyś/-ałabyś produktywnie wykorzystać , a może szukasz stabilizacji zawodowej ?? Chcesz pogodzić naukę z pracą? - Zapraszam do współpracy:) Wiem, że masz cechy, których nie można zmierzyć lub po prostu wpisać do życiorysu, dlatego daj się poznać! Dołącz do Nas i bądź częścią Mojego Zespołu :)) Nowa Restauracja KFC OŁAWA - APLIKUJ !! Lokalizacja: Oława (dolnośląskie) Numer referencyjny: jobs

Zatrudnimy pracowników budowlanych / pomocników OŁAWA
R-BUD oława, dolnośląskie

Opis oferty pracy: Firma budowlana zatrudni pracowników do realizacji inwestycji na terenie Oławy : - pracownik budowlany - pomocnik budowlany Wymagania: - samodzielność - umiejętność pracy w zespole Kontakt: 727 - pokaż numer telefonu - Napisz wiadomość

Zastępca Kierownika Sklepu Biedronka Oława
Jeronimo Martins Polska S.A. oława, dolnośląskie

Zastępca Kierownika Sklepu Biedronka Oława Miejsce pracy: Oława Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi, organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu oraz reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

Pracownik sklepu oława - mega zarobki
Ogłoszenie użytkownika OLX oława, dolnośląskie

opis zadań: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.  nasze wymagania: - gotowość do pracy

Rtv euro agd - doradca klienta - oława

doradca klienta oława zobacz, co zyskujesz pracując z nami: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - wynagrodzenie podstawowe oraz premię bez limitu – zależną od wyników sprzedaży, - prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę, - współfinansowanie benefitów pracowniczych  (w tym karty multisport) oraz konkursy dla pracowników

Pracownik Ochrony Obiekt Handlowy 15zł netto/h Oława
IMPERIAL SECURITY & SERVICE oława, dolnośląskie

Opis oferty pracy: IMPERIAL SECURITY & SERVICE poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony na obiekcie handlowym w Oławie . Praca w trybie dziennym, mile widziane osoby uczące się. Oferujemy najlepsze stawki w regionie i szukamy tylko efektywnych pracowników ( ujęcia). Więcej szczegółów pod nr tel. 578 - 280-088 Wymagania: Doświadczenie,