Szczegóły oferty

Instalator/serwisant sieci telekomunikacyjnej (oława)

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-03-24

Data pierwszej publikacji:
2019-03-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł instalator/serwisant sieci telekomunikacyjnej (oława) - obrazek nagłówkowy

jesteśmy firmą z branży telekomunikacyjnej i elektrotechnicznej. posiadamy 19-letnie doświadczenia w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. na dzień dzisiejszy zatrudniamy ponad 1000 pracowników ulokowanych w różnych oddziałach w całej polsce. nasza siedziba znajduje się w luboniu.

obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w lokalnych grupach technicznych na terenie województwa dolnośląskiego w szczególności na terenie powiat oławskiego
na stanowisku:

instalator/ serwisant sieci telekomunikacyjnych (światłowodowych)

miejsce pracy: woj. dolnośląskie, oława

od kandydata oczekujemy:
- posiadania prawa jazdy kategorii b,
- samodzielności i zdyscyplinowania,
- umiejętności współpracy w zespole,
- zdolności manualno- technicznych
- znajomości obsługi komputera,
- wysokiej motywacji w zakresie zdobywania nowych umiejętności i pogłębiania wiedzy,
- mile widziane: znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji i/lub elektrotechniki
-zdolność do pracy powyżej 3 m.

oferujemy:
- umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
- możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,
- system poleceń pracowniczych
- wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,
-pakiet benefitów pozapłacowych, w tym dofinansowanie do wakacji, kolonii dla dzieci, kartę multisport

zadania:
-wykonywanie instalacji światłowodowych (ftth)
-budowa i konserwacja elementów sieci oraz urządzeń,
-montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów.

Asystent Koordynatora Projektu, Oława
Dino Polska S.A. oława, dolnośląskie

Opis oferty pracy: DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych: Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Asystent Koordynatora Projektu Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Oława Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę marketu DINO (zakładka "Kariera"). Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna

Młodszy Koordynator Projektu, Oława

Opis oferty pracy: DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych: Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Koordynator Projektu Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Oława Aplikacje prosimy przesyłać przez stronę marketu DINO (zakładka "Kariera"). Głównym zadaniem osoby na stanowisku Koordynatora Projektu

Oława. technik elektryk
Ogłoszenie użytkownika OLX oława, dolnośląskie

firma gegenbauer polska sp.z o.o poszukuję osoby na stanowisko elektromechanik - serwistant (mechanik, elektryk, automatyk) miejsce pracy: oława zadania: • bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej podległego parku maszynowego, • wykonywanie napraw i remontów maszyn i urządzeń, wymagania: • wykształcenie

Pracownik Sklepu Oława
Jeronimo Martins Polska S.A. oława, dolnośląskie

Pracownik Sklepu Oława Miejsce pracy: Oława Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie

Nowa restauracja kfc oława - aplikuj !!

restauracja kfc oława zatrudni: pracowników restauracji w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu. u nas możesz zarobić od 2353 pln przy pełnym wymiarze etatu. nowa restauracja kfc oława - aplikuj !! twoje zadania : • przygotowywanie produktów kfc zgodnie ze standardami • dbanie o najwyższą jakość przygotowywanych produktów • utrzymywanie czystości

2 zmiany oława- operator produkcji

trenkwalder jest jednym z liderów w branży hr w polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. trenkwalder należy do grupy trenkwalder international ag, która od ponad 30 lat świadczy usługi hr w 17 krajach europy, wspierając kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych