Szczegóły oferty

Instalator systemów zabezpieczeń elektronicznych - Kraków

EXACTOR Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2018-10-22

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Instalator systemów zabezpieczeń elektronicznych - Kraków - obrazek nagłówkowy

Opis stanowiska:
Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN),
Systemów Telewizji Przemysłowej (CCTV) i Systemów Kontroli Dostępu (SKD),
Sieci LAN, WAN i Wi-Fi

Wymagania:
Wykształcenie o profilu elektro-technicznym,
Własny samochód (zapewniamy zwrot kosztów eksploatacyjnych)
Niekaralność
Dyspozycyjność

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),
Wyposażenie niezbędne do wykonywania instalacji (elektronarzędzia)
Wsparcie techniczne i merytoryczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail:
lub kontakt telefoniczny pod nr tel. 502-922-467 502