Podstawowe informacje

Instalator systemów zabezpieczeń elektronicznych - Kraków

EXACTOR Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Praca - Instalator systemów zabezpieczeń elektronicznych - Kraków

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska:
Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN),
Systemów Telewizji Przemysłowej (CCTV) i Systemów Kontroli Dostępu (SKD),
Sieci LAN, WAN i Wi-Fi

Wymagania:
Wykształcenie o profilu elektro-technicznym,
Własny samochód (zapewniamy zwrot kosztów eksploatacyjnych)
Niekaralność
Dyspozycyjność

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),
Wyposażenie niezbędne do wykonywania instalacji (elektronarzędzia)
Wsparcie techniczne i merytoryczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail:
lub kontakt telefoniczny pod nr tel. 502-922-467