Szczegóły oferty

Instalator światłowodowych sieci teletechnicznych FTTH

Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-11-04

Data pierwszej publikacji:
2019-10-31

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Artykuł Instalator światłowodowych sieci teletechnicznych FTTH - obrazek nagłówkowy

Agencja Merchandisingowa.

Realizację powierzonych nam przez Klientów zadań, prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów. Realizujemy również projekty teletechniczne dla operatorów telefonicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Partner Techniczny Lidera z branży telekomunikacyjnej, wiodącego Operatora instalacji światłowodowych poszukuje osób i firm do współpracy w zakresie wykonywania abonenckich instalacji teletechnicznych w technologii światłowodowej FTTH, na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, drukarka mobilna, telefon komórkowy, spawarka światłowodowa, inne);
  • konkurencyjny system wynagrodzeń i elastyczne warunki współpracy;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na: t.karwat@modus.waw.pl, dzwoń: 667 668 015.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Modus zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 12 miesięcy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem aplikuj(at)modus.waw.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

4

aktualnych ofert pracy

Realizację powierzonych nam przez Klientów zadań, prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów.

Instalator ftth
Ogłoszenie użytkownika OLX Warszawa, mazowieckie

osoba zatrudniona na stanowisku instalator sieci ftth będzie odpowiedzialna za:   ·        pracę przy budowie sieci ftth ·        montaż przełącznic, skrzynek zapasu kabla ·        układnie kabli światłowodowych wewnątrz i na zewnątrz budynków   od kandydatów oczekujemy:   ·        umiejętność kreatywnego myślenia ·        chęci

Jmdi: spawacz sieci światłowodowych / spawacz światłowodów

Instalator usług na sieci światłowodowej - warszawa

firma telekomunikacyjna protelcom sp. z o.o. z siedzibą w warszawie – partner jednego z największych na rynku polskim operatorów telekomunikacyjnych, w związku z rozwojem i poszerzeniem zakresu świadczonych usług poszukuje:     instalator usług na sieci światłowodowej - warszawa   odpowiednia osoba powinna wykazywać: -       dobrą znajomością

Monter instalacji teletechnicznych

jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. realizujemy inwestycje na terenie całej polski, w ponad 50 lokalizacjach. specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. w związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.

opis stanowiska: montaż instalacji teletechnicznych w budynkach mieszkaniowych, obiektach biurowych i handlowych budowa kanalizacji teletechnicznej i sieci na podbudowie słupowej wykonywanie prac zgodnie ze standardami wskazanymi przez pracodawcę rzetelne i terminowe wykonywanie swoich obowiązków przestrzeganie regulaminu pracy i procedur obowiązujących u pracodawcy utrzymywanie porządku w miejscu pracy   wymagania: wykształcenie minimum zawodowe prawo jazdy kat

Administrator sieci
PKO Bank Polski Warszawa, mazowieckie

DZIEŃ DOBRY W PRACY W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry. Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny. #ZajmijStanowisko: Administrator sieci Departament Telekomunikacji/Zespół Eksploatacji Sieci/Sekcja Eksploatacji Sieci Data Center (Warszawa) W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry: Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne