Podstawowe informacje

INSTALATOR SANITARNY

DAMTECH DAMIAN KRAUZE

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - INSTALATOR SANITARNY

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, staż: 2 lat
  • BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH
  • SAMODZIELNOŚĆ
  • PRACA W ZESPOLE - inne zawody: Hydraulik, staż: 2 lat

Zakres obowiązków:

  • WYMIANA PIONÓW, POZIOMÓW, INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA WODY, KANALIZACJI, BIAŁY MONTAŻ- PRZYBORY SANITARNE WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚCI: PRACA W ZESPOLE, ZGRZEWANIE, LUTOWANIE NA MIĘKKO ORAZ TWARDO, SAMODZIELNOŚĆ, PRACA FIZYCZNA- BRAK PRZECIWWSKAZAŃ LEKARSKICH, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE PRACA NA TERENIE SZCZECINA PROPONOWANE WYNAGRODZENIE PRZEZ 1 MIESIĄCA 2.100,00 ZŁ, PO WERYFIKACJI UMIEJĘTNOŚCI ZMIANA STAWKI NA -OD 3.500,00ZŁ

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

BRAK

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018