Podstawowe informacje

Inspektor

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM. PROF. W. ORŁOWSKIEGO CMKP

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
17-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Inspektor

Inspektor

> Miejsce pracy: Warszawa

Krótki opis zadań na stanowisku:

  • przygotowywanie umów oraz aneksów do umów związanych z działalnością Szpitala;
  • przygotowywanie, opracowywanie  dokumentów wewnętrznych Szpitala;
  • tworzenie oraz analiza korespondencji działowej (pisma związane z zadaniami Działu);
  • rejestracja oraz archiwizacja kontraktów, dokumentów wewnętrznych, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów Działu;
  • prowadzenie i aktualizacja  ewidencji, rejestrów dokumentów Działu/Szpitala;
  • prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej, w tym przygotowywanie wniosków, podań oraz pozyskiwanie dokumentacji związanej z bieżącą działalnością Szpitala;
  • formalno – prawna obsługa spotkań wewnętrznych organów Szpitala.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe administracyjne lub prawnicze;
  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie;
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:

  • umowa o pracę na zastępstwo

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: [email protected]

Informujemy, że administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego CMKP z siedzibą w 00-416 Warszawa, ul. Czerniakowska 231.

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.11.2018