Podstawowe informacje

Inspektor technicznego utrzymania nieruchomosci

OFERTA NIEAKTUALNA

Słupca, Wielkopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2330 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Inspektor technicznego utrzymania nieruchomosci

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: UPRAWNIENIA BUDOWLANE DO KIEROWANIA ROBOTAMI BUDOWLANYMI W SPEC. INSTALACYJNEJ BEZ OGRANICZEŃ - umiejętności: dyspozycyjność
  • OBSŁUGA KOMPUTERA
  • Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych w programie "NORMA"
  • język angielski -znajomość podstawowa - pożądane

Zakres obowiązków:

  • Merytoryczny nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń i instalacji na terenie jednostki, bieżąca analiza w celu utrzymania obiektów i urządzeń w pełnej sprawności technicznej i ich wartości użytkowej, opracowanie sprawozdań i analiz w zakresie TUN, wykonywanie bieżących i realizowanie okresowych przeglądów nieruchomości, okresowych przeglądów instalacji i urządzeń elektrycznych oraz okresowych przeglądów stanu technicznego stałych urządzeń technicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, udział w przygotowaniu dokumentacji związanej z zamawianiem robót i usług oraz zlecaniem robót i usług zgodnie z ustawą Prawo Zamówien Publicznych oraz wew. uregulowaniami jednostki, nadzorowanie wykonywania zamierzeń konserwacyjnych i remontowych ujętych w RPKiR i RPRN.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy Piastów 2 Słupca 62-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018